BREZZA - Jar 2018

Stiahnuť Magazín

Podporíš nás zdieľaním?

Tento magazín sme pre teba vytvorili úplne zadarmo, zdieľaním nám dáš vedieť, že sa ti páči a podporuješ nás v tom, aby toto číslo nebolo posledné :)

Podporte nás zdielaním

Brezza Jar 2018

Ak by ti náhodou nešiel PDF súbor otvoriť, možno nemáš nainštalovaný Acrobat Reader.

Ohodnotíš náš magazín? :)

Ako sa ti páčil? (5 je top)
[Celkom: 19 Priemer: 4.7]

Napíšte komentár


Použitím tohto formulára vyjadrujete súhlas s podmienkami ochrany súkromia.

2 komentáre

Alica 16.2.2019 - 18:03

Teraz som doprezerala, dočítala, „dochutnala“ jarné číslo Vášho magazínu z minulého roka a som ním úplne nadšená. Teším sa na ďalšie chvíle, ktoré ma čakajú pri ďalších číslach, pretože takéto niečo si jednoducho nemôžem nechať ujsť. Či už sú to recepty alebo knihy, joga alebo doplňujúce citáty, všetko spolu harmonicky zapadá do veľmi príjemného pocitu spolupatričnosti, pohody a pokoja. Patrí Vám moje veľké ĎAKUJEM a verím, že podobné pocity budem opakovane prežívať i pri ďalšom čítaní…

Reaguj
Veronika Čopíková
Veronika Čopíková 17.2.2019 - 18:14

Milá Alica, veľmi pekne ďakujeme za krásnu spätnú väzbu k jarnému číslu magazínu BREZZA :) Veľmi sa tešíme, že sme ti mohli spríjemniť chvíle pocitom pohody, pokoja a spolupatričnosti. A želám ti príjemné čítanie letného a jesenného čísla a čoskoro aj nového jarného, ktoré už pomaly chystáme :) Ďakujeme ešte raz za to, že si si našla čas nám napísať a motivovala si nás v ďalšej tvorbe. Ďakujeme! :)

Reaguj
Top